Just2Trade to międzynarodowa firma brokerska z europejską licencją CySEC, działająca na rynku od 2016 roku. Nasza baza klientów obejmuje ponad 155 000 traderów ze 130 krajów, którzy cenią niezawodność, szybkość i korzystne warunki handlu. Zapewniamy bezpośredni dostęp do światowych giełd z niskimi prowizjami, profesjonalną analitykę oraz ochronę inwestycji poprzez Investor Compensation Fund. Nowoczesna infrastruktura technologiczna 100G gwarantuje natychmiastową realizację Twoich zleceń.
Aktualna sytuacja rynkowa CD Projekt Red
Kluczowe projekty i ich potencjalny wpływ na wycenę akcji
Rozbieżność prognoz analityków: dlaczego tak różne wyceny?
Analiza techniczna vs. fundamentalna: dwie perspektywy na przyszłość CD Projekt
Długoterminowe prognozy: perspektywa 2026 – 2030
Strategie inwestycyjne: jak podejmować decyzje dotyczące akcji CD Projekt
FAQ: najczęściej zadawane pytania o prognozy akcji CD Projekt
CD Projekt Red notuje znaczący wzrost na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Kurs akcji CD Projekt pokazuje wzrosty notowań przekraczające 30% w ujęciu rocznym, co przyciąga uwagę inwestorów poszukujących okazji w sektorze gier. Kapitalizacja CD Projekt dynamicznie rośnie, odzwierciedlając optymizm rynku względem przyszłych premier.
Wyniki finansowe CD Projekt stanowią fundament dla oceny obecnej wyceny CD Projekt. Spółka jako emitent akcji i twórca gier generuje wartość poprzez swoje flagowe tytuły, choć inwestorzy zwracają uwagę na presję na wolne przepływy pieniężne. Rajd na akcjach CD Projekt w bieżącym roku wynika głównie z oczekiwań dotyczących nadchodzących premier oraz poprawy wyników operacyjnych.
Kurs akcji CD Projekt w 2025 roku charakteryzował się znaczną zmiennością, odzwierciedlając typową dla sektora gier reakcję na komunikaty spółki i nastroje rynkowe. Akcje rozpoczęły rok od poziomu około 211 zł w styczniu, osiągając szczyt w czerwcu na poziomie ponad 280 zł. W drugiej połowie roku notowania stabilizowały się w przedziale 240 – 270 zł, z wyraźną tendencją wzrostową pod koniec roku, co sugeruje rosnący optymizm inwestorów związany z zbliżającymi się premierami gier.
| Data | Cena zamknięcia (PLN) | Cena otwarcia (PLN) | Najwyższa cena (PLN) | Najniższa cena (PLN) |
|---|---|---|---|---|
| Sty 2025 | 211,10 | 192,00 | 223,90 | 183,20 |
| Lut 2025 | 221,60 | 205,00 | 238,80 | 205,00 |
| Mar 2025 | 211,80 | 219,70 | 229,70 | 200,00 |
| Kwi 2025 | 232,90 | 212,90 | 235,40 | 195,30 |
| Maj 2025 | 221,80 | 233,40 | 257,80 | 213,10 |
| Cze 2025 | 280,80 | 219,60 | 286,60 | 218,40 |
| Lip 2025 | 251,20 | 278,00 | 282,40 | 248,20 |
| Sie 2025 | 252,00 | 250,60 | 265,80 | 241,60 |
| Wrz 2025 | 270,50 | 253,00 | 270,90 | 242,60 |
| Paź 2025 | 253,80 | 269,90 | 285,40 | 243,40 |
| Lis 2025 | 256,40 | 256,10 | 258,60 | 223,20 |
| Gru 2025 | 241,00 | 256,80 | 260,70 | 234,10 |
| Sty 2026 | 277,70 | 246,90 | 282,90 | 233,80 |
Wyniki kwartalne CD Projekt odzwierciedlają charakterystyczną sezonowość wyników branży gamingowej oraz wpływ cyklu premier na finansowe wyniki spółki:
CD Projekt znajduje się w rejestrze krótkiej sprzedaży Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), co wskazuje na aktywność funduszy inwestycyjnych obstawiających spadki. Krótka sprzedaż wpływa na zmienność kursu akcji, generując zwiększone wahania cenowe w krótkim terminie. Działania funduszy hedgingowych stanowią dodatkowy czynnik ryzyka dla inwestorów długoterminowych.
Portfel gier CD Projekt determinuje długoterminowe perspektywy wzrostu wartości akcji. Harmonogram premier CD Projekt jest napięty, co stanowi zarówno szansę, jak i ryzyko dla realizacji celów finansowych. Przyszłe premiery CD Projekt obejmują kontynuację największych franczyz oraz całkowicie nowe IP.
Potencjał przychodowy CD Projekt bazuje na sile marek Wiedźmin i Cyberpunk, które mają ugruntowaną pozycję rynkową. Spółka koncentruje się na rozwijaniu swoich flagowych serii, jednocześnie pracując nad dywersyfikacją portfela. Wiedźmin CD Projekt pozostaje najsilniejszą marką w portfelu, podczas gdy Cyberpunk CD Projekt stopniowo odbudowuje reputację po problemach z premierą.
Wiedźmin 4 stanowi kluczowy element prognoz CD Projekt na 2026 rok według większości analityków. Premiera Wiedźmina 4 jest oczekiwana po 2026 roku, a gra będzie działać na silniku Unreal Engine 5. Potencjał sprzedażowy Wiedźmina 4 szacowany jest jako bardzo wysoki ze względu na globalną rozpoznawalność marki i bazę fanów liczącą dziesiątki milionów graczy.
Kampania marketingowa Wiedźmina 4 będzie kluczowa dla maksymalizacji sprzedaży w dniu premiery. Prognozy niektórych domów maklerskich, takich jak mBank, zakładają cenę docelową przekraczającą 290 zł przy założeniu sukcesu komercyjnego kontynuacji sagi. Tytuł ma potencjał, by pobić rekordy sprzedażowe ustanowione przez Wiedźmina 3.
Strategia marketingowa CD Projekt opiera się na stopniowym ujawnianiu informacji o Wiedźmin 4 podczas kluczowych wydarzeń branżowych CD Projekt, takich jak Gamescom czy Game Awards. Komunikacja z inwestorami CD Projekt jest transparentna, choć spółka unika przedwczesnych deklaracji dotyczących dat premier.
Wpływ marketingu na kurs akcji CD Projekt jest widoczny po każdym większym ogłoszeniu dotyczącym portfel projektów gier. Reakcje rynku pokazują, że inwestorzy aktywnie śledzą postępy w produkcji i każda nowa informacja o rozgrywce czy dacie wydania może wywołać znaczące ruchy cenowe.
Cyberpunk: Edgerunners 2 to kontynuacja udanego anime wyprodukowanego we współpracy z Netfliksem, które ma przedłużyć żywotność franczyzy Cyberpunk. Rozszerzenie IP CD Projekt na inne media stanowi element długoterminowej strategii monetyzacji CD Projekt, zwiększając wartość intelektualną marki.
Kontynuacja anime powinna pozytywnie wpłynąć na sprzedaż Cyberpunk 2077 i jego rozszerzeń, powtarzając efekt pierwszego sezonu, który znacząco zwiększył zainteresowanie grą. Rozwój franczyzy poza medium gier wideo pokazuje dojrzałość strategii CD Projekt w budowaniu długoterminowej wartości IP.
Cyberpunk 2077 na Nintendo Switch 2 może stanowić istotne źródło dodatkowych przychodów dla CD Projekt. Sprzedaż na nowych platformach, dzięki wydaniu Ultimate Edition, pozwoli spółce dotrzeć do segmentu graczy konsol przenośnych, który dotychczas nie miał dostępu do tytułu ze względu na wymagania techniczne.
Dywersyfikacja przychodów CD Projekt poprzez porty na dodatkowe platformy zmniejsza zależność od PC i konsol stacjonarnych. Zyskowność portów jest zazwyczaj wysoka ze względu na niższe koszty adaptacji w porównaniu do rozwoju nowej gry od podstaw.
Niespodzianki CD Projekt mogą pochodzić z niezapowiedzianych projektów CD Projekt lub strategicznego partnerstwa CD Projekt z innymi podmiotami z branży rozrywkowej. Napięty harmonogram premier sugeruje, że spółka może mieć w zanadrzu dodatkowe ogłoszenia, które nie zostały jeszcze upublicznione.
Przejęcia CD Projekt mniejszych studiów lub reakcja inwestorów na nieoczekiwane alianse mogą generować dodatkową wartość. Historia pokazuje, że CD Projekt potrafi zaskakiwać rynek zarówno pozytywnie, jak i negatywnie.
Projekt Hadar to kodowa nazwa nowego IP (własności intelektualnej) CD Projekt, która ma zdywersyfikować portfel poza Wiedźminem i Cyberpunkiem. Dywersyfikacja przychodów CD Projekt poprzez rozwój nowych marek jest kluczowa dla długoterminowej strategii CD Projekt i zmniejszenia ryzyka koncentracji na dwóch franczyzach.
Nowe IP może otworzyć dodatkowe segmenty rynku i przyciągnąć nowych graczy, którzy nie byli zainteresowani dotychczasowymi tytułami spółki. Sukces nowej marki może znacząco zwiększyć wycenę CD Projekt w perspektywie wieloletniej.
Prognozy dla CD Projekt różnią się znacząco między domami maklerskimi – od spadku o 20% według Santander po cenę docelową 277,90 zł według Yahoo FinanceYahoo Finance. Wycena akcji CD Projekt zależy od założeń dotyczących sukcesu Wiedźmina 4 i realizacji kosztownego portfel projektów gier.
Rekomendacje analityków CD Projekt odzwierciedlają różne podejścia metodologiczne – część stosuje wycenę DCF (zdyskontowanych przepływów pieniężnych), inni porównawczą względem konkurencji. Różnice w wycenach CD Projekt wynikają głównie z odmiennych prognoz sprzedażowych dla kluczowych tytułów i założeń dotyczących marż operacyjnych.
Noble Securities prezentuje pozytywną rekomendację bazującą na potencjale portfela projektów, podczas gdy bardziej konserwatywne domy maklerskie zwracają uwagę na ryzyka związane z opóźnieniami premier i presją na FCF.
Analiza techniczna CD Projekt pokazuje mieszane wskaźniki techniczne CD Projekt przy ogólnie wzrostowej tendencji w ujęciu rocznym. Analiza fundamentalna CD Projekt koncentruje się na portfel projektów gier i zdolności do generowania gotówki z przyszłych premier.
Wsparcia i opory CD Projekt na wykresie technicznym wyznaczają potencjalne punkty wejścia dla inwestorów krótkoterminowych. Korelacja wskaźników technicznych z wydarzeniami fundamentalnymi jest wyraźna – kurs reaguje na komunikaty spółki i publikacje wyników finansowych.
Analiza techniczna CD Projekt prezentuje zdecydowanie pozytywny obraz sytuacji akcji spółki. Wykres dzienny CD Projekt oraz wszystkie główne interwały czasowe (od 30 minut do miesięcznego) wskazują na silny sygnał kupna, co sugeruje utrzymanie się impetu wzrostowego.
| Nazwa wskaźnika | Wartość | Sygnał |
|---|---|---|
| RSI(14) | 64,959 | Kupuj |
| STOCH(9, 6) | 70,904 | Kupuj |
| STOCHRSI(14) | 44,48 | Kupuj |
| MACD(12, 26) | 30,24 | Kupuj |
| ADX(14) | 55,315 | Kupuj |
| Williams %R | -6,798 | Wykupiony |
| CCI(14) | 102,1616 | Kupuj |
| ATR(14) | 37,9857 | Wysoka zmienność |
| Highs/Lows(14) | 22,7214 | Kupuj |
| Ultimate Oscillator | 58,588 | Kupuj |
| ROC | 66,567 | Kupuj |
| Bull/Bear Power(13) | 40,642 | Kupuj |
Źródło: Investing
| Nazwa | Średnia prosta (PLN) | Sygnał | Średnia wykładnicza (PLN) | Sygnał |
|---|---|---|---|---|
| MA5 | 260,04 | Kupuj | 259,86 | Kupuj |
| MA10 | 253,89 | Kupuj | 247,57 | Kupuj |
| MA20 | 217,90 | Kupuj | 222,49 | Kupuj |
| MA50 | 163,57 | Kupuj | 194,86 | Kupuj |
| MA100 | 194,66 | Kupuj | 168,68 | Kupuj |
| MA200 | 106,86 | Kupuj | 128,11 | Kupuj |
Źródło: Investing
| Metoda | S3 | S2 | S1 | Pivot Point | R1 | R2 | R3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Classic | 203,24 | 218,67 | 229,84 | 245,27 | 256,44 | 271,87 | 283,04 |
| Fibonacci | 218,67 | 228,83 | 235,11 | 245,27 | 255,43 | 261,71 | 271,87 |
| Camarilla | 233,68 | 236,12 | 238,56 | 245,27 | 243,44 | 245,88 | 248,32 |
| Woodie's | 201,1 | 217,6 | 227,7 | 244,2 | 254,3 | 270,8 | 280,9 |
| DeMark's | – | – | 224,25 | 242,47 | 250,85 | – | – |
Źródło: Investing
Prognozy dla CD Projekt na 2026 rok różnią się w zależności od źródła i metodologii analitycznej, jednak większość prognoz zakłada wzrost kursu w perspektywie najbliższych miesięcy. Analitycy biorą pod uwagę przede wszystkim potencjał portfel projektów gier CD Projekt, szczególnie postępy w produkcji Wiedźmina 4, oraz zdolność spółki do generowania stabilnych przychodów z istniejących tytułów.
| Miesiąc | Cena otwarcia (PLN) | Cena zamknięcia (PLN) | Cena minimalna (PLN) | Cena maksymalna (PLN) |
|---|---|---|---|---|
| Styczeń 2026 | 241 | 262 | 234 | 283 |
| Luty 2026 | 262 | 287 | 239 | 308 |
| Marzec 2026 | 287 | 270 | 257 | 301 |
| Kwiecień 2026 | 270 | 272 | 258 | 286 |
| Maj 2026 | 272 | 255 | 242 | 272 |
| Czerwiec 2026 | 255 | 271 | 255 | 285 |
| Lipiec 2026 | 271 | 269 | 256 | 282 |
| Sierpień 2026 | 269 | 277 | 263 | 291 |
| Wrzesień 2026 | 277 | 294 | 277 | 309 |
| Październik 2026 | 294 | 301 | 286 | 316 |
| Listopad 2026 | 301 | 320 | 301 | 336 |
| Grudzień 2026 | 320 | 328 | 312 | 344 |
Źródło: Usdforecast
Pierwsza prognoza zakłada stopniowy, lecz dynamiczny wzrost kursu akcji CD Projekt z poziomu około 241 zł w styczniu do potencjalnych 328 zł w grudniu 2026 roku, co reprezentuje łączny wzrost przekraczający 36%. Prognoza wskazuje na szczególnie mocne wzrosty w drugiej połowie roku, kiedy oczekiwania związane z premierą Wiedźmina 4 mogą się intensyfikować.
Druga prognoza przedstawia bardziej optymistyczny scenariusz z cenami rozpoczynającymi się od około 285 – 290 zł w marcu i rosnącymi do przedziału 355 – 360 zł pod koniec roku. Ten model zakłada szczególnie dynamiczny wzrost w okresie maj – sierpień 2026, co może być skorelowane z komunikatami spółki dotyczącymi postępów w produkcji kluczowych tytułów.
| Miesiąc | Cena otwarcia (PLN) | Cena zamknięcia (PLN) | Cena minimalna (PLN) | Cena maksymalna (PLN) |
|---|---|---|---|---|
| Marzec 2026 | 290 | 286 | 283 | 290 |
| Kwiecień 2026 | 285 | 289 | 285 | 289 |
| Maj 2026 | 289 | 309 | 289 | 309 |
| Czerwiec 2026 | 313 | 339 | 313 | 339 |
| Lipiec 2026 | 340 | 347 | 340 | 348 |
| Sierpień 2026 | 348 | 359 | 348 | 359 |
| Wrzesień 2026 | 358 | 357 | 357 | 359 |
| Październik 2026 | 357 | 358 | 354 | 358 |
| Listopad 2026 | 358 | 359 | 354 | 359 |
| Grudzień 2026 | 360 | 355 | 355 | 362 |
Źródło: Walletinvestor
Kluczowe wnioski z prognoz na 2026:
CD Projekt prognozy 2027 według WalletInvestor zakładają kontynuację trendu wzrostowego z 2026 roku, z cenami oscylującymi w przedziale 327 – 411 zł. Pierwsza połowa roku charakteryzuje się dynamicznym wzrostem z poziomu około 327 zł w styczniu do ponad 390 zł w czerwcu. Druga połowa roku pokazuje stabilizację wyceny w przedziale 407 – 412 zł, co sugeruje osiągnięcie pewnego plateau cenowego po intensywnym wzroście.
| Miesiąc | Cena otwarcia (PLN) | Cena zamknięcia (PLN) | Cena minimalna (PLN) | Cena maksymalna (PLN) |
|---|---|---|---|---|
| Styczeń 2027 | 327 | 338 | 327 | 338 |
| Luty 2027 | 341 | 348 | 341 | 351 |
| Marzec 2027 | 347 | 341 | 339 | 347 |
| Kwiecień 2027 | 342 | 344 | 341 | 344 |
| Maj 2027 | 346 | 366 | 346 | 366 |
| Czerwiec 2027 | 366 | 390 | 366 | 390 |
| Lipiec 2027 | 392 | 398 | 392 | 399 |
| Sierpień 2027 | 399 | 409 | 399 | 410 |
| Wrzesień 2027 | 408 | 408 | 408 | 409 |
| Październik 2027 | 407 | 408 | 404 | 408 |
| Listopad 2027 | 409 | 409 | 405 | 409 |
| Grudzień 2027 | 410 | 405 | 405 | 413 |
Źródło: WalletInvestor
Prognozy długoterminowe CD Projekt na 2028 rok wskazują na dalszy, choć bardziej umiarkowany wzrost wyceny akcji spółki. WalletInvestor przewiduje stabilizację kursu w przedziale 406 – 469 zł przez cały rok, z wyraźną tendencją wzrostową w pierwszej połowie roku. Szczególnie dynamiczny wzrost oczekiwany jest między majem a czerwcem (od 424 zł do 469 zł), co może być związane z premierą lub konkretnymi komunikatami dotyczącymi Wiedźmina 4.
| Miesiąc | Cena otwarcia (PLN) | Cena zamknięcia (PLN) | Cena minimalna (PLN) | Cena maksymalna (PLN) |
|---|---|---|---|---|
| Styczeń 2028 | 406 | 418 | 406 | 418 |
| Luty 2028 | 419 | 425 | 419 | 429 |
| Marzec 2028 | 424 | 420 | 417 | 424 |
| Kwiecień 2028 | 421 | 422 | 419 | 422 |
| Maj 2028 | 424 | 444 | 424 | 444 |
| Czerwiec 2028 | 446 | 469 | 446 | 469 |
| Lipiec 2028 | 472 | 477 | 472 | 477 |
| Sierpień 2028 | 477 | 487 | 477 | 488 |
| Wrzesień 2028 | 486 | 486 | 486 | 488 |
| Październik 2028 | 486 | 487 | 483 | 487 |
| Listopad 2028 | 486 | 488 | 483 | 488 |
| Grudzień 2028 | 488 | 483 | 483 | 491 |
Źródło: WalletInvestor
Perspektywy wzrostu CD Projekt do 2029 roku według WalletInvestor pozostają pozytywne, choć tempo wzrostu wyraźnie spowalnia w porównaniu do wcześniejszych lat. Prognozy wskazują na wycenę stabilizującą się w przedziale 484 – 567 zł, z najwyższymi poziomami osiąganymi w drugiej połowie roku. Ta stabilizacja może odzwierciedlać dojrzałość cyklu życia Wiedźmina 4 i oczekiwania na kolejne duże premiery z portfela spółki.
| Miesiąc | Cena otwarcia (PLN) | Cena zamknięcia (PLN) | Cena minimalna (PLN) | Cena maksymalna (PLN) |
|---|---|---|---|---|
| Styczeń 2029 | 484 | 497 | 484 | 497 |
| Luty 2029 | 498 | 503 | 498 | 507 |
| Marzec 2029 | 503 | 498 | 495 | 503 |
| Kwiecień 2029 | 499 | 501 | 498 | 501 |
| Maj 2029 | 502 | 523 | 502 | 523 |
| Czerwiec 2029 | 523 | 546 | 523 | 546 |
| Lipiec 2029 | 550 | 555 | 550 | 555 |
| Sierpień 2029 | 555 | 565 | 555 | 566 |
| Wrzesień 2029 | 565 | 564 | 564 | 566 |
| Październik 2029 | 564 | 565 | 561 | 565 |
| Listopad 2029 | 565 | 566 | 561 | 566 |
| Grudzień 2029 | 568 | 562 | 562 | 569 |
Źródło: WalletInvestor
Strategia rozwoju CD Projekt w perspektywie 2027 – 2029 według prognoz WalletInvestor charakteryzuje się kilkoma kluczowymi trendami, które warto uwzględnić w strategii inwestycyjnej CD Projekt:
Główne trendy i wnioski:
Globalny rynek gier charakteryzuje się rosnącą dynamiką wzrostu, która bezpośrednio wpływa na prognozy dla CD Projekt w perspektywie 2026 – 2030. Branża gier wideo generuje obecnie ponad 200 miliardów dolarów rocznie, z prognozowanym wzrostem do 280 – 300 miliardów dolarów do 2030 roku. Ta ekspansja tworzy korzystne środowisko dla producentów gier AAA (wysokobudżetowych tytułów klasy premium) takich jak CD Projekt.
Konkurencja w sektorze intensyfikuje się – zarówno tradycyjni wydawcy jak Electronic Arts, Ubisoft, Activision Blizzard, jak i nowi gracze (studia indie, platformy streamingowe) walczą o uwagę graczy. Jednak CD Projekt utrzymuje przewagę konkurencyjną dzięki silnym markom własnym (Wiedźmin, Cyberpunk) i stuprocentowej kontroli nad IP, co pozwala na pełną monetyzację franczyz bez dzielenia się przychodami z licencjodawcami.
Kluczowe trendy rynkowe kształtujące potencjał wzrostu CD Projekt to:
Rynek gier określa potencjał wzrostu CD Projekt poprzez tempo wdrażania nowych technologii (śledzenie promieni / ray tracing, Unreal Engine 5) i gotowość graczy do płacenia wyższych cen za wysokiej jakości produkcje. Prognozy zakładające kurs 520 – 650 zł w 2030 roku uwzględniają utrzymanie się pozytywnych trendów rynkowych i zdolność CD Projekt do adaptacji do zmieniających się oczekiwań graczy.
Długoterminowe prognozy akcji CD Projekt na 2030 rok różnią się w zależności od źródła i metodologii analitycznej. Według WalletInvestor, kurs akcji CD Projekt powinien wzrosnąć z poziomu 421 – 432 zł w styczniu 2030 do zakresu 468 – 471 zł w grudniu 2030 roku, co oznacza wzrost około 11% w ciągu roku przy relatywnie stabilnej wycenie.
Z kolei StockScan przewiduje średnią cenę na poziomie 317,08 USD (ticker OTGLF na rynku amerykańskim), z maksymalnym scenariuszem 369,17 USD i minimalnym 265,00 USD, co przy kursie wymiany USD/PLN około 4,0 odpowiadałoby przedziałowi 1.060 – 1.476 zł.
Znacząca rozbieżność między prognozami wynika z różnych założeń dotyczących sukcesu komercyjnego Wiedźmina 4, tempa rozwoju nowego IP Projekt Hadar oraz ogólnej kondycji rynku gier w perspektywie końca dekady. Konserwatywne podejście WalletInvestor zakłada stopniową stabilizację wyceny po intensywnym wzroście w latach 2026 – 2028, podczas gdy bardziej optymistyczne prognozy uwzględniają potencjał wielokrotnej monetyzacji silnych marek własnych CD Projekt i ekspansję na nowe segmenty rynku rozrywki cyfrowej.
Strategia inwestycyjna CD Projekt powinna uwzględniać wysoki profil ryzyka charakterystyczny dla spółek gamingowych. Poniżej przedstawiamy konkretne podejścia inwestycyjne w zależności od profilu ryzyka i horyzontu inwestycyjnego.
Kluczowe zasady zarządzania ryzykiem:
Wybierając Just2Trade, otrzymujesz europejską jakość obsługi potwierdzoną przez regulatora CySEC oraz dziesięcioletnie doświadczenie na rynku. Nasi klienci ze 130 krajów świata ufają nam dzięki przejrzystym taryfom, przewadze technologicznej i niezawodnej ochronie kapitału. Otwórz rachunek handlowy w kilka minut, przetestuj możliwości platformy na wersji demo i oceń zalety współpracy z profesjonalnym brokerem. Twoje inwestycje zasługują na najlepsze warunki.